POLSKA PODUSZKA MEDISEN 60X80 ZAMEK Torba Próżniowa

29,99 zł
Brutto

Antyalergiczna poduszka MediSEN 60x80 z zamkiem błyskawicznym

pranie poduszki w temp.: 95ºC eliminuje większość bakterii i wirusów

Ilość

 

Made in Poland

 

Szybka dostawa!

Antyalergiczna poduszka MediSEN 60x80 z zamkiem błyskawicznym

pranie poduszki w temp.: 95ºC eliminuje większość bakterii i wirusów

MEDISEN  to wysokiej jakości poduszki które od lat cieszące się niezmienną popularnością.

Lekkie,ciepłe,przyjemne wypełnienie z włókien Amball jest w pełni antyalergiczne i posiada bardzo dużą sprężystość- co daje nam wysoką jakość snu która jest nam w tych czasach potrzebna

Poduszki z linii Medisen posiadają  pikowanie wzmocnione dodatkowo włókniną silikonową dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na całej powierzchni poduszki eliminując efekt zapadania.

Jako jedyni na Allegro pakujemy poduszki w praktyczne torby próżniowe, dzięki czemu przechowywanie poduszki jest bardzo wygodne i zajmuje ona o wiele mniej miejsca.

Torbę od poduszki możecie Państwo wykorzystać także do przechowywania odzieży i innych przedmiotów.

Przechowywane w nim rzeczy są doskonale zabezpieczone przed kurzem, brudem, wodą, wilgocią i molami.

Ubrania przechowywane bez dostępu powietrza dłużej wyglądają jak nowe.

Wystarczy użyć zwykłego odkurzacza i wyssać z worka powietrze.

Umożliwia zaoszczędzenie do 80% miejsca.

Przechowywane rzeczy są tak doskonale zabezpieczone, że można je przechowywać w garażu, piwnicy itd.,

Z myślą o intensywnym użytkowaniu i częstym praniu jako poszycie zastosowano wyjątkową mieszankę bawełny z poliestrem. Możliwość prania w 95*C daje pewność niemal sterylnej czystości tak potrzebnej naszym domu w dobie różnych chorób.

WYPEŁNIENIE PODUSZKI:  Sprężyste i elastyczne, włókno silikonowe aż 1 kg z możliwością zmniejszenia ilości wypełnienia dzięku zamkowi błyskawicznemu.

Ze względu na wysoką sprężystość i zdolność dopasowania do kształtu ciała nazywane sztucznym puchem. Włókna pokryte zostały warstwą silikonu dzięki czemu są bardziej puszyste i dłużej zachowują pierwotny kształt.

PIKOWANIE:   Poduszki z linii Medical posiadają gęste pikowanie wzmocnione dodatkowo włókniną silikonową dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie na całej powierzchni poduszki eliminując efekt zapadania.

WYKOŃCZENIE: Produkty wykonane na nowoczesnych maszynach gwarantujących zachowanie wysokiej jakości i powtarzalność produkcji.  Wszystkie poduszki z wyjątkiem jaśków i niskich poduszek dziecięcych posiadają suwak umożliwiający wyjęcie wypełnienia i obniżenie poduszki.

KONSERWACJA: Z myślą o częstym praniu i intensywnym użytkowaniu zastosowano tkaninę o podwyższonych parametrach i możliwości prania w 95ºc.

Najwyższa jakość użytych materiałów została potwierdzona certyfikatami użytych materiałów. Produkt spełnia wszystkie kryteria najwyższej jakości, jakie są wymagane w Unii Europejskiej w branży tekstyliów domowych

WYMIARY PODUSZKI : 80 x 60 cm

Wszystkie poduszki  posiadają suwak

umożliwiający wyciągnięcie wypełnienia,

jeżeli poduszka okaże się zbyt wysoka

Medisen